Wiatrówka rewolwer Borner NGT Black kal. 4.5 mm na śrut Diabolo
599,00 zł
Dane techniczne:
Kaliber: 4,5 mm Napęd: CO₂ (12 g) Długość całkowita: 230 mm Materiał: metalowa konstrukcja z teksturowanym chwytem Magazynek bębenkowy: 7 sztuk łusek ładowanych śrutem Diabolo 4.5 mm Prędkość wylotowa: 100 m/s Energia wylotowa pocisku: poniżej 17J Bezpiecznik: Tak Waga: 700 gram Kod producenta: 8.3094
Wiatrówka rewolwer Borner NGT Black kal. 4.5 mm na śrut Diabolo
Rewolwer Borner NGT-B w wersji na śrut diabolo 4.5 mm to doskonała propozycja dla osób ceniących realizm, precyzję i solidne wykonanie. Model zasilany jest standardową kapsułą CO2 12 g i wykorzystuje 7 metalowych łusek, do których ładowany jest pojedynczy śrut typu diabolo.
Taka konstrukcja zapewnia nie tylko wyjątkowo realistyczne ładowanie – jak w palnych rewolwerach – ale również znacznie większą celność niż w przypadku stalowych kulek BB. Idealny wybór do strzelania tarczowego i rekreacyjnego treningu.
Rewolwer posiada w pełni metalową konstrukcję, co nadaje mu odpowiedni ciężar i solidność, a ergonomiczna, teksturowana rękojeść dobrze leży w dłoni. System spustowy Double Action/Single Action oraz klasyczna linia stylistyczna inspirowana rewolwerem Nagant to ukłon w stronę miłośników klasyki.
Model wyposażono w manualny bezpiecznik chroniący przed oddaniem niekontrolowanego strzału i umieszczony po prawej stronie rewolweru.
Model NGT-B inspirowany jest historycznym rewolwerem Nagant, co nadaje mu niepowtarzalny, klasyczny wygląd.
Ten model to świetna propozycja zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób szukających realistycznego rewolweru do treningu lub rekreacji.